معرفی سرکنسول
بخش فرهنگی

کلاس‌های آموزش عکاسی با مشارکت جمهوری اسلامی ایران در جلال‌آباد برگزار شد. http://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1393/12/13/13931213000386_PhotoJ.jpg

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس، کلاس‌های آموزشی عکاسی که با مشارکت کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جلال آباد مرکز ولایت ننگرهار برگزار شده بود، پایان یافت.

در این دوره آموزشی، بیش از 40 نفر از هنرجویان که در این کلاس‌ها شرکت داشتند بعد از برگزاری آزمون کارنامه شرکت در این دوره را دریافت کردند.

«حیدر میرزایی» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در ننگرهار، در مراسم اختتامیه این دوره آموزشی ضمن اشاره به مشترکات فراوان 2 کشور، ارتباط فرهنگیان و هنرمندان ایران و افغانستان را مهم توصیف کرد و خواستار تبادل ارتباطات فرهنگی میان فرهنگیان و هنرمندان 2 کشور شد.

در این مراسم، همچنین ریاست نمایندگی وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در ولایت جلال‌آباد روابط فرهنگی میان ایران و افغانستان را مهم توصیف کرد و از زحمات جمهوری اسلامی ایران و رایزنی فرهنگی کشورمان در کابل تقدیر کرد.

لازم به ذکر است که در چند روز گذشته این دومین دوره آموزش عکاسی است که با کمک جمهوری اسلامی ایران در افغانستان برگزار می‌شود.

اولین دوره آموزشی نیز با حضور 40 هنرجو چند روز پیش با موفقیت در کابل برگزار شد

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | جستجو